Divi AI

Divi AI – pomocník pro tvorbu stránek

Divi AI je výkonný generátor textů a obrázků zabudovaný přímo do Divi šablony, který vám umožní vytvářet obrázky, psát obsah a vylepšovat stávající webové stránky za pomocí umělé inteligence.

Divi AI je jedinečná nejen proto, že je pohodlně přístupná ve Visual Builderu, ale také proto, že rozumí Divi a učí se z vašeho webu, což jí umožňuje vytvářet lepší obsah.

Divi AI generátor obrázků

Nejprve si představíme generátor obrázků Divi AI, který dokáže vytvořit jedinečné a úžasné obrázky. Generování obrázků pomocí AI máte na dosah ruky přímo v nástroji Visual Builder.

Generování obrázků s umělou inteligencí

Generování obrázků pomocí Divi AI je jednoduché. Řeknete Divi o svém obrázku, vyberete styl a necháte umělou inteligenci pracovat. Během několika sekund vytvoří Divi AI čtyři jedinečné obrázky. Pokud se vám některý líbí, můžete si z něj vygenerovat další varianty, abyste se dopracovali k dokonalému výsledku.

Můžete vytvářet obrázky ve stylu fotografií, digitálního umění, 3D animací, maleb, kreseb a dalších. Namísto hledání dokonalého obrázku jej můžete vytvořit rychle a bez opuštění svého webu.

Vylepšování obrázků pomocí umělé inteligence

Pomocí umělé inteligence můžete také vylepšovat a upravovat stávající obrázky. Při vytváření nového obrázku máte možnost zadat referenční obrázek a ovlivnit jeho vliv na konečný výsledek. Můžete kombinovat referenční obrázky, popisy obrázků a styly a vytvářet tak různé výsledky. Představte si například, že provozujete butik s oblečením a na domovské stránce máte obrázek ženy venku za slunečného jarního dne. Právě teď je ale zima a chcete změnit téma fotografie, aby se web naladil na vánoční atmosféru. Divi AI vezme tento obrázek, vymění kytici za dárek a změní scénu z jarní na zimní.

Vylepšení obrázků pomocí umělé inteligence je užitečné při práci s předem připravenými designy. Snadno můžete upravit stávající obrázky, přičemž zachováte kompozici a souhru mezi snímkem a okolními prvky.

Řekněme například, že vytváříte webové stránky pro kavárnu, ale líbí se vám styl předpřipraveného rozvržení určeného pro kosmetické produkty. Design vypadá skvěle, a dokonce se vám líbí i obrázky, ale téma je úplně špatně. Můžete vzít fotografie kosmetických produktů a změnit je na obrázky kávy při zachování původní kompozice a stylu.

Divi AI jako tvůrce obsahu

Divi AI umí také psát obsah s dovednostmi profesionálního tvůrce obsahu. Divi využívá sílu velkých jazykových modelů, jako jsou ChatGPT a Llama 2.

Generování textu s umělou inteligencí

Při práci s obsahovými poli si všimnete nového tlačítka AI. Klikněte na tlačítko AI a řekněte Divi, o čem má psát, a okamžitě se vám vrátí fantastické výsledky. Protože Divi AI je součástí Divi, zná modul a obsahové pole, se kterým pracujete. Dostává tedy také informace o vašem webu a kontext z aktuální stránky, což jí pomáhá generovat přesnější výsledky.

Divi AI umí psát nadpisy, odstavce nebo dokonce celé příspěvky na blogu.

Vylepšení textu s umělou inteligencí

Funkci můžete také použít k vylepšení a zdokonalení stávajícího obsahu. Vezměte libovolný obsah a řekněte Divi Ai, jak byste ho chtěli změnit. Pomocí myši můžete také vybrat text v poli obsahu a Divi AI změní pouze tuto část textu.

Snadno použitelné rychlé akce AI

Nástroje Divi AI obsahují mnoho rychlých akcí, které můžete použít k vylepšení výsledků a zlepšení stávajícího obsahu. Můžete automaticky překládat do různých jazyků, opravovat pravopisné a gramatické chyby, zkrátit odstavec, rozvinout myšlenku, změnit tón nebo říct Divi AI, aby automaticky vylepšila váš obsah.

Používání Divi AI je jako mít po svém boku profesionálního editora. K dispozici jsou také rychlé akce pro obrázky. Můžete rychle změnit styl existujících obrázků nebo nechat Divi AI, aby obrázky automaticky přetvořila.

Automatické generování textu a obrázků AI

Divi AI můžete dokonce nastavit tak, aby generovala text a obrázky bez zadání. Protože se Divi AI učí o vašem webu a stránce v průběhu jejího vytváření, dokáže vytvářet skvělý obsah bez jakýchkoli pokynů.

Představte si například, že vytváříte webové stránky pro květinářskou firmu. Pracujete na domovské stránce a napsali jste několik reklamních textů popisujících floristické služby. V tuto chvíli dokončujete modul, který definuje svatební služby, a potřebujete dobrou fotografii. Pokud požádáte Divi AI, aby na tomto místě automaticky vygenerovala obrázek, zná všechny relevantní informace, které jsem právě popsal. Podle očekávání vrátí  fotografii svatební květinové výzdoby.

Pokud se potýkáte s autorským blokem a nemůžete přijít s dobrým zadáním pro generátor textu nebo obrázků, můžete říct Divi AI, aby přišla s dobrým nápadem sama. Díky tomuto volnému toku nápadů, textů a obrázků můžete plynule navrhovat nové webové stránky bez jakýchkoli překážek.

Další funkce umělé inteligence jsou na cestě

Divi AI je fantastický nástroj. S Divi AI můžete vytvářet webové stránky rychleji. Každý uživatel Divi si může Divi AI vyzkoušet zdarma a pokud se mu zalíbí, můžete si zakoupit Divi AI, které umožní vytvářet neomezené množství textů a obrázků.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru