Automatické postování na sociální sítě

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyAutomatické postování na sociální sítě
Zajda zeptal se před 4 roky

Jelikož na našem portálu http://www.chrudimka.cz denně vydáváme 2 až 4 články, chtěl jsem si ušetřit čas tím, že sdílení na sociální sítě FB a G+ přenechám automatu. Zvolil jsem proto plugin JetPack ve kterém jde toto aktivovat. 
Mám ale problém s výsledným sdíleným příspěvkem – čekal jsem, že v textu bude název článku (či případně Vlastní zpráva pluginu Jetpack, která se automaticky plní názvem článku a lze ji případně poladit u každého článku) a odkaz spolu s úvodním obrázkem. 
Ale bohužel se mi do textu dostává začátek textu článku, což se mi nelíbí, nikoliv jeho název či položka „Vlastní zpráva“. Netuším ale, proč tomu tak není.

Používáme současně Yoast SEO – nemůže to třeba nějak souviset?

A druhá otázka – zda neexistuje jednodušší plugin, který JEN automaticky sdílí příspěvky na  FB a také na G+. Twitter máme zajištěný tak že se vytváří generuje z FB příspěvku, takže nám stačí jen FB a G+. Díky za radu.

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Koukněte na tento návod: https://www.wplama.cz/yoast-seo-socialni-site/ Pro vkládání obsahu na sociální sítě je docela dost pluginů. Zkuste třeba:

NextScripts: Social Networks Auto-Poster


 

Vaše odpověď

5 + 7 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.