Bloom – locked content

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyBloom – locked content
Vít Hofman zeptal se před 5 roky

Dobrý den,
 
stále nechápu, jak funguje plugin bloom a konkrétně jeho doplněk locked content. Měl jsem představu, že se na konkrétní stránce zobrazí „pop up“ okno, které nepůjde zavřít do doby, než uživatel zadá email. Tj. až po zadání emailu si může uživatel zobrazit tuto stránku a dostane se tak k locked content(u).
Tohoto efektu ale nemohu docílit. Můžete mně nějak poradit? Cílem pro mně je, aby uživatel viděl konkrétní stránku až po zadání emailu.
 
Děkuji moc.

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Zdravím,
funguje to tak, že si pomocí shortcodu uzamknete obsah ve stránce, který se po zadání emailu zobrazí. Jako stránku samotnou to uzamknout neumí.

Vít Hofman odpověděl před 5 roky

Díky. To jsem si myslel, jen jsem tomu nechtěl příliš věřit. A napadá Vás, jak pomocí bloomu locknout celý produkt z woocommerce? Rozhodl jsem se nabízet nějaké produkty zdarma a kompenzací mělo být právě poskytnutí emailu.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Bloom toto určitě neumí. Pokud jsou to produkty tak to máte na WooCommerce? Tam by to pak bylo, že při stáhnutí produkty by se musel zaregistrovat = email.

Vaše odpověď

19 + 6 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.