Divi – přizpůsobení

WordPress PoradnaKategorie dotazu: ŠablonyDivi – přizpůsobení
Tomáš Ernest zeptal se před 6 roky

Ahoj,
mám dotaz na možnost přizpůsobení šablony Divi s Woocommerce – překvapilo mne, že Divi nenabízí žádnou možnost nastavení základního vzhledu stránky s detailem produktu.
Potřebuji alespoň nějak globálně nastavit, aby se u všech detailů produktu zobrazoval postranní panel na levé straně, protože to opravdu nechci naklikávat ručně u každého produktu.
Ideálně bych to chtěl upravit nějakou funkcí nebo Hookem, ale nemůžu zatím na nic přijít.
Vzhledem k tomu, že pozice postranního panelu se řídí třídou u tagu BODY, tak to asi nepůjde upravit ani změnou šablony pro detail produktu. 
Díky za případné nápady!

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Ahoj, 
co to udělat přes child šablonu a WooCommerce template produktu?

Tomáš Ernest odpověděl před 6 roky

Ahoj,
touhle cestou jsem se vydal, ale, jak už jsem psal na konci svého dotazu, poloha postranního panelu je dána CSS třídou použitou u tagu BODY, pomocí WP funkce body_class(). Podle nějakého návodu jsem se pokoušel tuto funkci modifikovat pomocí filtru, ale nějak mi to nechce fungovat – kód „unset( $classes[‚et_right_sidebar‘] );“ tu nežádoucí třídu neodstraní.
Další možnost by samozřejmě byla předefinovat tu třídu „.et_right_sidebar“ ve stylech, ale to mi přijde jako prasárna, nehledě k tomu, že u jiných typů obsahu jí potřebuji nechat tak, jak je.
Nevím, jestli mi uniká nějaké jasné řešení jak to jinak udělat pomocí template produktu…???
Děkuji za případné rozvedení odpovědi.

Vaše odpověď

12 + 2 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.