Divi – přizpůsobení

WordPress PoradnaKategorie dotazu: ŠablonyDivi – přizpůsobení
Tomáš Ernest zeptal se před 6 roky

Ahoj,
mám dotaz na možnost přizpůsobení šablony Divi s Woocommerce – překvapilo mne, že Divi nenabízí žádnou možnost nastavení základního vzhledu stránky s detailem produktu.
Potřebuji alespoň nějak globálně nastavit, aby se u všech detailů produktu zobrazoval postranní panel na levé straně, protože to opravdu nechci naklikávat ručně u každého produktu.
Ideálně bych to chtěl upravit nějakou funkcí nebo Hookem, ale nemůžu zatím na nic přijít.
Vzhledem k tomu, že pozice postranního panelu se řídí třídou u tagu BODY, tak to asi nepůjde upravit ani změnou šablony pro detail produktu. 
Díky za případné nápady!

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Ahoj, 
co to udělat přes child šablonu a WooCommerce template produktu?

Tomáš Ernest odpověděl před 6 roky

Ahoj,
touhle cestou jsem se vydal, ale, jak už jsem psal na konci svého dotazu, poloha postranního panelu je dána CSS třídou použitou u tagu BODY, pomocí WP funkce body_class(). Podle nějakého návodu jsem se pokoušel tuto funkci modifikovat pomocí filtru, ale nějak mi to nechce fungovat – kód „unset( $classes[‚et_right_sidebar‘] );“ tu nežádoucí třídu neodstraní.
Další možnost by samozřejmě byla předefinovat tu třídu „.et_right_sidebar“ ve stylech, ale to mi přijde jako prasárna, nehledě k tomu, že u jiných typů obsahu jí potřebuji nechat tak, jak je.
Nevím, jestli mi uniká nějaké jasné řešení jak to jinak udělat pomocí template produktu…???
Děkuji za případné rozvedení odpovědi.

Vaše odpověď

7 + 20 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.