Divi – rychlost odezvy

WordPress PoradnaKategorie dotazu: ŠablonyDivi – rychlost odezvy
Jan Soucek zeptal se před 4 roky

Zdravim,
rad bych se zeptal jestli nemate tip na zrychleni behu webu ktery je staven na Divi sablone. Predpokladam ze by mohla pomoci zmena nejakych parametru na hostingu. Velmi pomaly beh jsem zaznamenal na ruznych mistech (jeden bezi na virtualu, druhy na separatnim hostingu) nez se stranka nacte trva to pomerne dlouho a pri pouziti vizualniho editoru se casto nedockam niceho jineho nez preloaderu. Oba weby bezi na ceskem hostingu kde mi spousta jinych bezi normalne, pouze stavene na Divi jsou velice pomale pro editaci.

Diky za pripadnou radu.

4 Odpovědi
Aleš odpověděl před 4 roky

Dobrý den, zkusil bych se podívat do manuálu DIVI, jaké parametry požaduje pro svůj běh, popřípadě bych udělal rychlou analýzu přes F12 v prohlížeči.

Jan Soucek odpověděl před 4 roky

Vyzkousim diky za reakci.

Tomáš V. odpověděl před 4 roky

Dobrý den, také se setkávám někdy s pomalejší odezvou při tvorbě stránek na Divi šabloně. U mě třeba jednou byl problém v použití velkých obrázků. Omylem jsem natáhnul originály místo těch upravených pro web.
Druhý problém jsem zaznamenal když jsem se snažil propojit API Google Maps. Díky chybě v nastavení mi dokonce vůbec nenajel Vizual builder.
Jinak s rychlostí problém nemám ani na běžném hostingu (Endora, Blueboard, Active24).

Honza odpověděl před 4 roky

Tak zjistil jsem ze problem zpusobuje plugin „import-facebook-events-pro“ po jeho vypnuti opet vizual builder nabehne normalne. 

Vaše odpověď

8 + 12 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.