Divi web na wordpressu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyDivi web na wordpressu
Jirka zeptal se před 6 roky

Dobrý den, vytvořil jsem web na wordpressu a celý jsem ho přehrál na webhosting Wedosu pomocí pluginu Duplicator (toto jsem prováděl již mnohokrát bez sebemenšího problému).
Bohužel však když chci upravit stávající stránky – například text a uložím změny tlačítkem Aktualizovat, tak se žádné změny nezobrazí.
Divné je to, že vytvořit zcela novou stránku mi jde, v tom problém není. 
Nejdou pouze upravovat stránky, které byly přeneseny Duplicatorem ze starého webu. A vzhledem k tomu, že jich je hodně, tak bych je nerad celé stavěl znovu. A týká se to pouze stránek v Divi, produkty ve Woocommerce jdou aktualizovat normálně.
Na starém webu (hosting Svět hostingu) jde vše jak má.
Děkuji za odpověď.
J.Doležal

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

S tím jsem se bohužel nesetkal. Máte všechno aktualizované (WP, šablonu, pluginy)? Nepíše to nějakou chybu? Ani automatické revize to nedělá? Kdyžtak zkuste oficiální podporu u Elegant Themes.

Jirka odpověděl před 6 roky

Ano mám, ještě jsem naschvál vše aktualizoval.
A ještě jsem teď zkusil si vytvořit freehosting u Endory, web jsem tam duplikoval a vše okamžitě pracuje, jak má.
Takže na hostingu Svět hostingu je vše v pořádku, na Endoře je vše v pořádku, jen u Wedosu je nějaký problém, bohužel klient má hosting zrovna u Wedosu. Ale to už je několikátý problém s Wedosem.
Děkuji, JD
 

Vaše odpověď

20 + 16 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.