Dokumenty pro zákazníka (Woocommerce)

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyDokumenty pro zákazníka (Woocommerce)
Ferda zeptal se před 9 měsíců

Lze nějakým způsobem nahrát dokumenty (vč. obrázků) pro konkrétního zákazníka eshopu? Potřebuji mu po zaplacení doručit (mailem) PDF + fotku. Napadlo mě mu to nahrát k jeho účtu (pokud to nějak lze) a poté mu jen poslat avízo. Nebo to ideálně celé zautomatizovat. Díky za případné popostrčení jak tohle řešit.

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 9 měsíců

Ten dokument bude pro každého zákazníka stejný? Pokud ano, může to být součásti produktu při zaškrtnutí možnosti ke stažení.

Ferda odpověděl před 9 měsíců

Pro každého zákazníka bude jiný, prostě něco jako faktura. Navíc mě napadlo, že jsou možné objednávky bez registrace, takže nemusí existovat klasický WP účet (jen zákaznický). Třeba je cesta řešit to jako ty faktury. Ty se přeci musí generovat u konkrétního zákazníka a jsou jedinečné.

Ferda odpověděl před 9 měsíců

Zkusil jsem ti to vyřešit pomocí pluginu Invoices for WooCommerce a vlastní šablonou. Není to ideální, ale může to být alternativa. Nejlepší by ale stále bylo k tomu zákaznickému účtu dohrát zvolený soubor(y) aby si to mohl zákazník poté stáhnout.

Vaše odpověď

3 + 17 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.