Elementor plugin

Katka zeptal se před 4 roky

Dobrý den,
byl by prosím někdo schopný mi poradit? Používám placenou šablonu Patti a k tomu plugin ELEMENTOR už více jak rok. Vše bylo doteď v pořádku.

Nyní ale nemůžu pomocí elementoru upravit žádnou stránku. Editor se načítá, ale nikde se nenačte a není možné jít ani do nouzového režimu po jeho povolení. Zkoušela jsem už vše možné, podle různých videí, jak editor zprovoznit, ale nic nefunguje.

Zkoušela jsem vypnout i ostatní pluginy, zdali není chyba v nich, ale nic nepomohlo.
Po přeinstalování pluginu se ukazuje  tato chyba:

Plugin během aktivace vygeneroval 283 znaků neočekávaného výstupu. Pokud se také objevila nějaká chyba obsahující text „headers already sent“, nebo jiné problémy (např. se zobrazením RSS zdroje), zkuste tento plugin deaktivovat nebo odstranit.

Děkuji moc za každou radu.

4 Odpovědi
Ferda odpověděl před 3 roky

Mě to dělalo taky. U stránky jsem dal Upravit, dále klik na tlačítko Upravit Elementorem a pak při načítání ještě jednou kliknout do těla stránky na tu hlášku “Elementor se načítá” a pak to šlo. Tvůj problém bude ale tuším hlubší.

Eva odpověděl před 3 roky

Bohužel mám stejný problém, Elementor se stále načítá. Pluginy odinstalovány a žádná změna, Elementor taky odinstalován a znovu nainstalován. Vypadá to, že jsem v koncích.

Ferda odpověděl před 3 roky

Zkuste: Elementor – Nastavení – Pokročilé – Přepnout editor načítajících metod – Povolit.

Martina odpověděl před 12 měsíců

Dobrý den, mám úplně stejný problém. Nepomáhá ani nouzový režim, už si vůbec nevím rady. Do teď vše fungovalo (skoro rok a půl) v pohodě, nyní žádnou stránku přes Elementor nenačtu – potřebuji aktualizovat GDPR. Zkusila jsem tu změnu nastavení – přepnout editor načítajících metod, ale nepomohlo. V systémových informacích Elementoru jsem našla jediný error a to tento:

“JS: showing 1 of 1
JS: 2022-12-16 17:22:33 [error X 1][https://matrace-rosty.eu/wp-content/plugins/elementor/assets/js/editor.min.js?ver=3.9.1:3:546698] Blocked a frame with origin \”https://matrace-rosty.eu\” from accessing a cross-origin frame. ”

jak opravit? Děkuji

Vaše odpověď

15 + 19 =