Existují vícejazykové newslettery?

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyExistují vícejazykové newslettery?
Jaroslav Zelený zeptal se před 5 roky

Dobrý den, je to záhada, ale na světě asi neexistuje jediný plugin na rozesílání newsletterů, pokud máte vícejazykový web.
Konkrétně potřebuji plugin, kde si udělám tři šablony pro tři jazyky a chci, aby i unsubscribe url linky + html view newsletteru byly v těch třech mutacích a směřovaly na vždy tu správnou jazykovou mutaci webu.
Za několik dní pátrání jsem našel jeden – KNEWS, jenomže ten má v sobě tři bugy a tak nedá používat (nefunkční editor textů a nefunkční vkládání vlastní URL do těla newsletteru)
Tak se ptám zde, zdali někdo zkušenější neví o multilinguálním newsletteru s požadovanými vlastnostmi?
Děkuji 🙂
 

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den, klasický MailPoet 3 vám nefungoval?

Jaroslav Zelený odpověděl před 5 roky

Díky! Ten jsem ani nezkoušel. V popisu pluginu uvedené Translations se tohoto problému vůbec netýkají. Potřebuju mít od jednoho newsletteru tři mutace. Navíc každá mutace mívá vždy trošku jiný obsah přizpůsobený regionu, kam se newsletter posílá. A to včetně různých prolinků na FB, Homepage atd… 
V podstatě jediný problém byl se subscribe a unsubscribe stránkami. Pátrání jsem vzdal a vyřešil jsem to jednojazykovým pluginem, kde jsem akorát vytvořil v subscribe a unsubscribe stránkách tři divy, které se pomocí javascriptu zobrazují podle příznaku v url, který dávám do jednotlivých url v mutacích… 
Fyzicky je pak jedno, jestli je plugin multilinguální, 
 
 

Vaše odpověď

0 + 4 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.