fatal-error-uncaught-error

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněfatal-error-uncaught-error
Martin Zítek zeptal se před 2 roky

Dobrý den, na mých stránkách mi vyskakuje tato chyba:
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_recovery_mode() in /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-includes/load.php:812 Stack trace: #0 /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-includes/load.php(696): wp_is_recovery_mode() #1 /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-settings.php(303): wp_get_active_and_valid_plugins() #2 /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-config.php(95): require_once(\\\’/www/doc/www.po…\\\‘) #3 /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-load.php(37): require_once(\\\’/www/doc/www.po…\\\‘) #4 /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-blog-header.php(13): require_once(\\\’/www/doc/www.po…\\\‘) #5 /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/index.php(17): require(\\\’/www/doc/www.po…\\\‘) #6 {main} thrown in /www/doc/www.posvitsinabudoucnost.cz/www/wp-includes/load.php on line 812
Nemůžu se dostat ani do administrace wordpressu. Doménu s webem měla ve vlastnictví jiná firma, která mi zaslala databázi i obsah webu. Založil jsem hosting s wordpressem a databázi naimportoval a na ftp nalil obsah. Netušíte v čem by mohla být chyba?

1 Odpovědi
Martin Zítek odpověděl před 2 roky

Nic, byla chyba při nahrávání obsahu na ftp. Otázka se může uzavřít.

Vaše odpověď

14 + 9 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.