Google Ads kódy – vložení do webu

Dobrý den, hledám a nenacházím odpověď na moji otázku. Jak vložit do WP (Divi) všechny požadované kódy od Google Ads. 1) Nainstalujte globální značku na všechny stránky webu – vložila jsem do webu přes záložku Integrace (to by mělo být ok) 2) Přidejte fragment události na stránku s tlačítkem nebo odkazem, které chcete měřit – vložila jsem do přes záložku Integrace (nevím, jak vložit na konkrétní stránku – je taková možnost?? jak to udělat?? 3) Přidejte atribut onclick přímo do kódu tlačítka nebo odkazu, které chcete měřit. Výsledný kód bude záviset na tom, jak se na vašem webu tlačítko nebo odkaz zobrazují – zda jako textový odkaz, tlačítko, nebo grafické tlačítko. Příklad: Přidání kódu k tlačítku: Podle vzorového kódu uvedeného níže přidejte funkci měření prokliků pomocí značky . Vzorovou adresu http://example.com/your-link nahraďte adresou URL svého webu. Odeslat Tento 3. bod netuším vůbec, jak uchopit. Jedná se o měření odeslání kontaktního formuláře, nákupu produktu, vyplnění odběru newsletteru – tedy bych to měla nějak vložit do daného Divi prvku. Jak?? Navíc nic z toho není vysloveně prvek tlačítko. Budu ráda za jakékoliv nasměrování. V ElegantThemes mi neporadili. Děkuji.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Google Ads kódy – vložení do webu”

 1. Dobrý den,

  doporučím využít pluginy.
  1/https://wordpress.org/plugins/advanced-ads/ – komplet propojení s Google Ads

  2/ https://wordpress.org/plugins/insert-headers-and-footers/ přes tenhle plugin můžete vložit kód na určitou stránku

  3/ Pro přidání atributu onclick do kódu tlačítka nebo odkazu na vašem webu potřebujete základní znalost HTML a JavaScriptu. Atribut onclick slouží k zavolání JavaScriptové funkce, když uživatel klikne na tlačítko nebo odkaz.
  Přes Divi to neuděláte, daný prvek nejlépe upravíte jako html, pak to bude vypadat například:

  a href="#" onclick="mojeFunkce();"
  function mojeFunkce() {
   console.log('Kliknuto!');
   // Zde můžete přidat další kód pro sledování kliknutí nebo jiné účely
  }
  

  Pokud chcete nechat Divi modul a onclick k tomu přidat, tak to jde například napsáním vlastního JS, který to k prvku přidá, ale to už je také pokročilá editace a je potřeba k tomu pracovat se zdrojovými kódy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru