Horní a dolní odkazy na předchozí/další články podle rubriky

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněHorní a dolní odkazy na předchozí/další články podle rubriky
Ondřej Škára zeptal se před 2 roky

Prosím o návod. Kdysi jsem měl dáno, že horní a dolní odkazy na předchozí – další články vedly na články jen v té rubrice, ze které je právě zobrazen článek.

http://reditel.naspisecek.cz/odkazy-jen-z-rubriky.PNG

Mám pocit, že to bylo otázkou jednoho zatržítka někde v nastavení WP. Ale ať hledán jakkoliv, nejsem schopen to znovu najít – poradíte prosím?

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 2 roky

WP toto ve výchozím nastavení neumí. Možná to uměla vaše šablona. Jestli to tam už nemáte, můžete si to zkusit přidat nějakým pluginem, například https://wordpress.org/plugins/wp-next-post-navi/

OndraBM odpověděl před 2 roky

Rozumím. Zkusil jsem, nainstaloval jsem, funguje to, děkuji. Související dotaz: používám šablonu Weaver Extreme, která, pokud není zaplacená (jakože není a ani nebude), nedovolí schovat ty původní odkazy na další-předchozí články. Zkusím se podívat po pluginu, který by to uměl, nebo je třeba aspoň překryl či ideálně nahradil, vím, že některé pluginy u některých jiných věcí tohle umí. Nemáte třeba i na tohle nějaký tip?

OndraBM odpověděl před 2 roky

Tak ne, vyřešil jsem to jinak, jsem si nakonec všimnul odpovídajícího nastavení, které mi tyhle odkazy skutečně skrylo. Takže děkuju, funguje to.

Vaše odpověď

13 + 19 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.