jednoduché komentáře s možností sdílení

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecnějednoduché komentáře s možností sdílení
Jan Soucek zeptal se před 5 roky

Zdravim Vas,
rad bych se zeptal na radu ohledne sdílení komentárů které se nevázou k blogu ale k samotne strance, pokusim se priblizit o co presne jde.
Pripravujeme neziskovy web pro podporu sportovnich aktivit v urcite oblasti, web bude obsahovat krom nekolika klasickych informacnich stram cca 20 stran z nichz kazda prezentuje urcitou sportovni aktivitu, defakto pujde o staticky obsah. Pozadavek je aby dole na kazde z techto stranek byla diskuse ci prostor pro komentare s moznosti jejich sdileni na soc. sitich.
Resenim je samozrejme pouziti pluginu Disqus coz ale obnasi pro kazdou stranku zalozit samostatny kanal. Nebo je moznost jak takovyto prostor pro jednoduchou diskuzi provozovat bez nutnosti zapojovani dalsich poskytovatelu?
Web je pripravovan na Divi 3.
Dekuji za radu.
Honza

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den,
chcete sdílet stránku nebo jednotlivé komentáře? S Disqus jsem nikdy pořádně nepracoval, tak s tím neporadím. Ale sdílecích pluginů na obsah je opravdu hodně.

Jan Soucek odpověděl před 5 roky

Zdravim Vas Tomasi,
prispevky jsme uz v tento moment zamitli a budeme sdilet vzdy konkretni stranku, poresilo se to modulem AccessPress Social Share, mudul funguje sdili co je treba ale popravde vzhledove to neni optimalni, nedari se mi ho donutit aby se butony centrovaly na stranku, nahled je zde: http://building.udolisportu.cz/a1/  Vzhledove bych tam videl radeji neco v tomto duchu http://andelska-terapie.cz/ kde jsou butony pomerne ukazkove serazeny ale s Divi se seznamuju takze tady jsem zatim optimalni reseni nenasel.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Zde bude třeba si ty tlačítka upravit vlastním CSS.

Vaše odpověď

7 + 3 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.