Kanonické stránky – Správa Cannonical URL pluginem

Dobrý den,
děkuji za tento web, již mi dříve párkrát pomohl, aniž bych musel klást dotaz 🙂 Nyní bych se ale přece jen rád zeptal, zda nemáte nějaké zkušenosti s nějakým wp pluginem pro správu kanonických url?
Mám zahraničního klienta, pro kterého spravuji českou verzi webu https://anygamble.com/cs a rád bych nějak elegantně vyřešil zobrazování ve vyhledávačích, kdy se na spousty dotazů zobrazuje v podstatě nevhodný obsah, který uživatelé nehledají. Např. stránka https://anygamble.com/cs/jak-vyhrat-na-automatech/ je nabízena na slova jako výherní automaty apod. přičemž na spousty z těchto dotazů by uživatel zcela jistě spíše uvítal tento výsledek: https://anygamble.com/cs/casino-hry-automaty-zdarma/ .
Našel jsem pluginy jako Canonical SEO Content Syndication WPP, Cannonical Attachments nebo Advanced Cann URL a jiné a nevím, který je nejlepší? Počítám, že nebude problém, aby mi jej implementovali / zakoupili, ale bohužel to nemohu zkoušet pokus omyl.
Rád bych nějakou pohodlnou správu a případně kdyby plugin sám uměl nabízet nějaké varianty možného kanonického obsahu na základě sdílených dat z GA či z GSC 🙂 Který z pluginů používáte nebo se Vám prosím jeví jako nejlepší?
Děkuji za případné odpovědi!

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru