Konflikt Lightbox Woocommerce a Nextgen Gallery

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyKonflikt Lightbox Woocommerce a Nextgen Gallery
Martina Kučerová zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, na stránce produktu (woocommerce) mám vloženou v popisu galerii NextGenGallery. Ale Lightbox Woocommerce mi otevírá všechny obrázky, nejen obrázky produktové galerie, ale i obrázky z této galerie Nextgen, která mi obrázky v Lightboxu otevře taky, takže jsou otevřeny dvakrát a překrývají se. V nastavení Nextgen můžu zakázat Lightbox generálně, což nechci, protože mám galerie i na jiných stránkách a tam to potřebuji. Potřebovala bych vyjmout z otvírání Lightboxu Woocommerce obrázky NextgenGallery…aby Lightbox Woocommerce na produktu otevíral jen obrázky z galerie woocommerce. Umí mi s tím někdo pomoct? Děkuju.
https://slunce-stin.cz/produkt/posuvne-panely/#vsechny-typy-vyplni

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 měsíce

Dobrý den,
doporučuji se obrátit na autory pluginu.

Martina Kucerova odpověděl před 3 měsíce

Dobry den, to bylo prvni, co jsem udelala. Odpoved: Looks like WooCommerce’s lightbox applies to all of the images from the product pages. I’m afraid there’s not much that can be done from NGG side of things to prevent that. 

You may want to check on Woo forums to see if there’s any possibility to exclude NGG images from Woo’s lightbox by let’s say their CSS class .nextgen_pro_sidescroll_image

Vzhledem k tomu, ze lightbox pluginu se otvira spravne, ale navic se na to stejnem obrazku otvira lightbox woocommerce, ktery se tam otvirat nema, hledam reseni, jak ho zakazat pro obrazky z galerie pluginu Nextgen Gallery.

Dekuju.

Vaše odpověď

17 + 7 =