malware

Michal Vach zeptal se před 6 roky

Dobrý den, potřeboval bych poradit mám několik webů ve WP a pouze jeden je každou chvilku mimo provoz (vir trojan, malware) už jsem ho i přeinstaloval a za pár dnů je tam zase něco. Nastavení mám u všech stejné a už nevím co s tím. můžete mi prosím nějak poradit? zabezpečení používám iThemes security
Moc děkuji

5 Odpovědi
Patrik odpověděl před 6 roky

Starý plugin, ale měl by zkontrolovat šablonu https://wordpress.org/plugins/tac/ ; případně napiš o jakou se jedná šablonu, kde jsi jí stáhl, prostě jestli nemáš něco na „černo“.
Měl bys mít o ochranu na registrace, aby se ti tam neregistroval parazit, který může infikovat web. Když tak dej odkaz na tvůj web.

michal vach odpověděl před 6 roky

zjistil jsem že mě google dal na blacklist takže na googlu to hází hrozbu ale explorer ne. nevím jak to zase odstranit. Všechno stahuji přes WP repozirář šablona-twenty ten 

Rekonektivní terapie

michal vach odpověděl před 6 roky

Snažil jsem se to zabezpečit dal jsem tam shield plugin, je nějaká možnost jak zdarma otestovat zda je tam někde něco špatně nastavené?   

Patrik odpověděl před 6 roky

Zeptej se u providera hostingu, takže Wedosu v čem je problém na tvých stránkách. Ti by měli vědět.

michal vach odpověděl před 6 roky

Ok moc díky

Vaše odpověď

9 + 1 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.