nahravani-fotek-a-dokumentu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: Pluginynahravani-fotek-a-dokumentu
Petr zeptal se před 3 roky

Dobrý den, potřeboval bych poradit nějaký plugin, který mi umožní nahrání většího množství fotek a dokumentů. Hledám něco jako FTP, ale tak, aby každý kdo se přihlásil jak zákazník mohl na naše FTP nahrát ještě fotky a nedostal se k nim jiný uživatel. Je něco takového vůbec možného? Děkuji za vaše rady.

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zdravím,
a co se s těmi soubory má stát? Uložit na hosting, poslat emailem? K čemu je to potřeba? Poklady od klienta?
Jinak lze samozřejmě využít různé formulářové pluginy, které umožňují nahrávání souborů. Záleží pak jen na limitu u hostignu.

Petr odpověděl před 3 roky

Zdravím,
Klienti mi posílají na zpracování 300 – 500 fotek na jednu zakázku. Dnes to řeším přez Dropbox, ale chtěl jsem nějaké řešení které bych mohl integrovat přímo do stránky a zákazník by mi tak mohl pod svým loginem nahrát fotky. Dál už bych si je přetahl do pracovního diskového pole a zpracoval. Co se hostingu týká tam mám cca 50 GB místa a případně bych jej navýšil.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
to je opravdu hodně. Na hostingu jde ale i o jiné parametry (délka běhu scriptu atd). Nicméně bych spíše doporučil to dělat i nadále přes dropbox, než WP.

Vaše odpověď

8 + 16 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.