Nastavení zobrazení článků

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněNastavení zobrazení článků
Anna zeptal se před 2 roky

Dobrý den, chtěla bych, aby se mi na hlavní stránce zobrazovaly celé příspěvky. V nastavení zobrazování mám označeno zobrazovat položky v RSS jako celý text, přesto se mi na webu zobrazují první čtyři řádky textu a je nutné kliknout na nadpis, aby se článek zobrazil celý. Jde to nějak nastavit? Nebo je to otázka šablony? Mám šablonu Fluid Basics. Jde to nastavit přímo někde v šabloně? Děkuji za odpověď.

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 2 roky

Dobrý den,
nastavení RSS se týká něčeho jiného. Výpis příspěvků na hlavní straně by měl být řízený šablonou. Koukněte tedy do jejího nastavení, zda tuto funkci podporuje. Pokud to neumožňuje, musela by se šablona upravit, aby vypisovala celé příspěvky.

Anna odpověděl před 2 roky

Tuto funkci šablona asi nepodporuje. Existuje nějaká možnost, jak se dá šablona upravit kromě toho, že si dokoupím prémiovou verzi? Našla jsem na internetu informaci, že se dá instalovat plugin Ultimate Posts, který by to měl vyřešit. Tento plugin mi jde ale vložit pouze do zápatí, nebo do bočního panelu.

Vaše odpověď

14 + 12 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.