nefunkční obrázky

Kristyna Chladkova zeptal se před 3 roky

Dobrý den,
prosím o radu. Používám Elementor a najednou se mi na dvou stránkách nezobrazují fotografie. Pokud jsem v editoru, tak všechno běží jak má. Ale když se podívám na moje stránky, tak se fotografie nezobrazují. Poslední změnu, kterou jsem provedla a po které se problém objevil, bylo vymazání jedné záložky z menu. 

http://svetyvemne.cz/
Pokud kliknu na záložku v menu „oblíbenci“ objeví se v menu i nyní  již smazaná záložka z menu (foto)blog a stránka se zobrazuje správně, ale pokud kliknu na jiné záložky, záložka (foto)blog zmizí a tím pádem se stránky zobrazují bez obrázků. 
Vůbec nevím, co se mohlo stát. Zkusila jsem vypnout všechny pluginy a zjistit, jestli to není nějakým pluginem, ale ne. Nevíte, prosím, čím by to mohlo být?
Děkuji moc za pomoc 🙂

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zdravím,
máte na webu cache? Promazávají se vám pravidelně?

Kristyna Chladkova odpověděl před 3 roky

Používám plugin WP Super Cache, tak doufám, že s tím by problém být neměl..? Nebo nějaká jiná rada, jak na cache? Jsem ve wordpressu začátečník, takže si ráda nechám poradit 🙂

Vaše odpověď

16 + 17 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.