Nelze načíst přihlašovací stránku do adminu WP

Dobrý den, nemohu se přihlásit do administrace webu, po zadání balkony-tersy.cz/wp-admin naskočí chyba. Netušíte, kde by mohla být chyba? Moc děkuji, Radka

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Nelze načíst přihlašovací stránku do adminu WP”

 1. Dobrý den,
  já tam vidím chybu DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN.

  Chyba DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN je chybová zpráva, která se zobrazuje v webovém prohlížeči, když prohlížeč nemůže najít IP adresu (doménu), ke které se snaží připojit. Tato chyba naznačuje, že DNS (Domain Name System) nebude schopen přeložit zadanou doménu na odpovídající IP adresu.
  Existují různé důvody, proč může tato chyba vzniknout:

  Neexistující doména: Zadaná doména neexistuje nebo je nesprávně napsaná. Může se jednat o překlep v adrese nebo o skutečnost, že doména nebyla zaregistrována.
  DNS problém: DNS server, který se snažíte použít, nemá informace o dané doméně. Může to být způsobeno výpadkem DNS serveru nebo problémy s konfigurací DNS.
  Problémy s připojením: Pokud existuje problém s připojením k internetu, váš prohlížeč nemůže komunikovat se DNS servery a překlad doménového jména selže.
  Jak vyřešit chybu DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN:

  Zkontrolujte správnost zadané adresy: Ověřte, zda jste správně napsali adresu webové stránky a že doména je platná. Zkuste také znovu načíst stránku.
  Obnovte DNS: V případě problémů s DNS můžete zkusit obnovit DNS cache na svém zařízení. V příkazovém řádku (cmd) spusťte příkaz „ipconfig /flushdns“ (pro Windows) nebo „sudo dscacheutil -flushcache“ (pro Mac). Poté restartujte prohlížeč a zkuste znovu načíst stránku.
  Změňte DNS server: Pokud máte podezření, že váš současný DNS server má problémy, můžete zkusit změnit DNS server, který váš počítač používá. Můžete nastavit například veřejné DNS servery jako Google DNS (8.8.8.8, 8.8.4.4) nebo Cloudflare DNS (1.1.1.1, 1.0.0.1).
  Kontrola připojení k internetu: Ověřte, zda máte stabilní připojení k internetu. Zkuste obnovit připojení nebo restartovat modem/router.
  Kontaktujte poskytovatele internetového připojení: Pokud se problém opakuje a nedokážete ho sami vyřešit, je možné, že je problém na straně poskytovatele internetového připojení. V takovém případě byste měli kontaktovat jejich technickou podporu a sdělit jim podrobnosti o chybě, kterou vidíte.
  Pokud se přesto potýkáte s chybou DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN a nejste si jisti, jak ji vyřešit, je nejlepší požádat o pomoc odborníka na IT nebo poskytovatele internetového připojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru