Nezobrazuje se okno pro vložení komentáře u příspěvku či stránky, i když od začátku je funkce povolena, Word Press 6.4.3

Dobrý den, nikde na webu nemohu najít, že by někdo řešil stejný problém jako já. Od začátku mám ve WordPressu nastaveno, že je povoleno vkládat komentáře (Nastavení / Nastavení komentářů, zaškrtnuto pole Povoleno návštěvníkům webu přidávat komentáře k novým příspěvkům, u každého příspěvku je automaticky zaškrtnuto Povolit komentáře). Nikdy se ale u žádného příspěvku okno pro vložení komentáře nezobrazilo. Zkoušela jsem povolit komentáře i na celou stránku Blog (tam výchozí hodnota Povolit komentáře defaultně nebyla zaškrtnuta) a ani pod stránkou se žádné okno pro vložení komentáře nezobrazuje. Zkoušela jsem i jiný prohlížeč, vše bez úspěchu. Shlédla jsem několik videí na zprovoznění komentářů ve WordPressu, vše nastaveno mám už jako výchozí hodnotu, že každý příspěvek by měl mít možnost být komentován, ale realita taková není. Nevím si už rady. 🙂 Děkuji Vám za pomoc.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

2 názory na “Nezobrazuje se okno pro vložení komentáře u příspěvku či stránky, i když od začátku je funkce povolena, Word Press 6.4.3”

  1. Dobrý den,
    pokud je vše povoleno a u příspěvku není formulář pro komentáře, tak to může také být například šablonou, která to neobsahuje nebo to může vypínat ještě nějaký plugin.

    1. jstankova23

      Děkuji, ano, chyba byla v šabloně příspěvku. Přidala jsem do ní widget pro vkládání příspěvku a už vše funguje. Děkuji. Pěkný večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru