notifikační mail spojený s konkrétním příspěvkem

WordPress PoradnaKategorie dotazu: Pluginynotifikační mail spojený s konkrétním příspěvkem
Josef Hordina zeptal se před 3 roky

Dobrý den,
marně hledám nějaký plugin, který by umožnil zaslání emailu v okamžiku zveřejnění KONKRÉTNÍHO článku na  konkrétní adresu…
Na stránkách občas publikuji text, o kterém bych chtěl v okamžiku zveřejnění informovat konkrétní osobu (instituci), které se týká. Jedná se ovšem jen o jednorázovou notifikaci na adresy, které jsou vždy jen pro konkrétní článek. Prakticky se jedná o pozvánky na nejrůznější akce, kdy chci dát vědět pořadateli, že se tato zobrazila, je možné ji například doplnit atd….
Všechny pluginy, které jsem nalezl, mi nabízí v podstatě jen univerzální notifikaci v okamžiku zveřejnění jakéhokoli článku (či stránky, komentáře atd…) na kompletní seznam zadaných adres… Já potřebuji v okamžiku vytvoření článku zadat emailovou adresu, na kterou se zpráva odešle – tedy právě a jen na ni a právě a jen při zveřejnění daného článku… Mám šanci nalézt něco takového? 
Děkuji za radu..
Josef Hordina

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zdravím,
žádný takový plugin neznám, viz jak píšete, vždy je to vázané na opakované použití. Napadá mě jen si to nechat napsat na míru.

Ferda odpověděl před 3 roky

Nedalo by se to vyřešit pomocí pluginu Automation Rules (https://wordpress.org/plugins/mwp-rules/)?

Ferda odpověděl před 3 roky

Tohle taky vypadá dobře – https://cs.wordpress.org/plugins/bnfw/

Vaše odpověď

12 + 19 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.