Objeveno – momentálně neindexováno

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněObjeveno – momentálně neindexováno
Ferda zeptal se před 7 měsíců

Google Search Console mi hlásí „Objeveno – momentálně neindexováno“, ale v přehledu vše vypadá v pořádku. Zkontroloval jsem .htaccess, ten je v pohodě. Vypadá to, jakoby by to někde bralo noindex, ale netuším kde. Čím by to mohlo být nebo jak zjistit kde to může být blokované?

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 měsíců

Neindexovaná stránka označená v Search Console jako Objeveno – momentálně neindexováno znamená, že Google o stránce ví (ať už ze sitemapy nebo ze standardního crawlingu), ale zatím stránku neprošel a nezařadil do indexu.

Jaroslav odpověděl před 6 měsíců

Dobrý den, mám také stejný dotaz. Tento problém se mi vysytl na více webech. Vždy si zkontroluji, zda je ve wordpressu povoleno indexování, a to i na samotné stránce. Mám propojenou consoli, vložený DNS záznam a console to potvrdí. Tuto hlášku jsme objevil i u starších webů, (cca více než půl roku). Na webech mám nasazen Yoast SEO – přes tento plugin indexuji xml mapu a také mám na webu plugin Google Google Analytics for WordPress by MonsterInsights. přes tento pak propojuji web s Google Analytics. Pokud máte pocit, že tato otázka je příliš obsáhlá, rád si zaplatím třeba hodinu vašeho školení, abych se v této věci zdokonalil. Přeji pěkný den Jaroslav

Vaše odpověď

16 + 10 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.