obrazek-v-okne-po-najeti-kurzoru-na-text

WordPress PoradnaKategorie dotazu: Pluginyobrazek-v-okne-po-najeti-kurzoru-na-text
Milan zeptal se před 5 roky

Hledám nějaký plugin, který bi mi umožnil zprovoznit to, co znám běžně z některých webů. V textu je zvýrazněn nějaký pojem, např. název nějaké památky a po najetí kurzoru myši na tento text se v popup okně ukáže obrázek dané památky. Znáte někdo nějaký dobrý plugin? Já zatím objevil plugin Tippy, který toto dělá pomocí vložených tagů do textu, ale plugin již nebyl cca 3 roky aktualizován, takže asi nebude do budoucna stálým řešením. Dále jsem zkoušel např. Popup maker, ale ten je dělán spíše na zobrazování vyskakovacích reklamních oken při najetí na danou stránku apod. V něm jsem nenašel možnost zobrazit okno při najetí na označenou část textu. Poradíte?

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Existuje ještě https://wordpress.org/plugins/text-hover/ ale nejsem si jistý, že do něj jdou přidat i obrázky.

Milan Kotulek odpověděl před 5 roky

Děkuji za odpověď. Plugin Text Hover je také už několik let nepodporovaný, takže do budoucna nevhodný. Problém se mi již podařilo vyřešit.
Plugin Tippy není funkční dokonale. Podklad pod obrázkem není po pravé straně dokreslen a nevypadá dobře.
Zatím jsem vše vyřešil pluginem Simply Tooltips, který je zatím stále aktualizovaný a pro jednoduché použití plně vyhovující. Můžete se podívat na stránku https://www.akceavylety.cz/italie-toskansko-pisa/ kde jsem použil u tučných názvů památek odkaz na obrázek z galerie.
I některé další pluginy, které mají v názvu tooltip, toto umí (např. CM Tooltip Glossary), ale obrázky je možné do „bubliny“ přidat až v placené verzi.

Vaše odpověď

19 + 0 =