Obsah nelze načíst, protože není na stránce povolen.

Dobrý den, poradil by mi někdo ohledně nastavení ve wordpressu. Do článku přidávám youtube video ale na stránce se mi objeví hláška Obsah nelze načíst, protože není na stránce povolen. Mám cz verzi i sk verzi webu a na cz se v pořádku načte ale na sk ne a opravdu nemůžu najít, kde to mám špatně nastavené. Moc prosím o radu a předem děkuji.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Obsah nelze načíst, protože není na stránce povolen.”

 1. Tato chyba může být způsobena různými faktory, jako jsou problémy s oprávněním, bezpečnostní omezení nebo špatné konfigurace.
  Zde je několik možných řešení, která by mohla pomoci:

  1) Zkontrolujte oprávnění souborů a složek: Ujistěte se, že mají soubory a složky vašeho WordPress webu správná oprávnění pro čtení, zápis a spuštění. Můžete také zkontrolovat, zda jsou soubory a složky ve správných adresářích.
  2) Vymažte cache a cookies: Vymažte cache a cookies ve vašem prohlížeči, protože mohou uchovávat špatné informace o webové stránce.
  3) Zkontrolujte soubor .htaccess: Zkontrolujte soubor .htaccess na svém serveru a ujistěte se, že není nastaven tak, aby omezoval přístup k obsahu. Můžete také zkusit odstranit nebo přejmenovat soubor .htaccess, aby se zjistilo, zda je to příčina problému.
  4) Deaktivujte pluginy: Pokud se chyba zobrazuje pouze na určité stránce nebo na stránkách s konkrétním obsahem, zkusíte vypnout pluginy, které by mohly způsobovat problém. Zkuste je deaktivovat postupně, dokud nenajdete ten, který způsobuje problém.
  5) Zkontrolujte soubory na serveru: Zkontrolujte soubory na serveru, zejména pokud jste je nedávno upravovali nebo nahrazovali. Pokud zjistíte, že některé soubory nejsou v pořádku, nahrajte je znovu ze zdrojových souborů.

  Pokud tyto kroky nepomohou, můžete kontaktovat poskytovatele hostingových služeb nebo podporu WordPressu, aby vám pomohli identifikovat a vyřešit problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru