Optimalizace rychlosti načítání webu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyOptimalizace rychlosti načítání webu
Jirka zeptal se před 6 roky

Dobrého dne přeji 🙂
Měl by jsem dotaz… Po přečtení článku „Optimalizace rychlosti načítání webu na WordPressu bez nutnosti znát programování“ jsem se držel návodu a zrychlil svůj web. (podle měření na googlu od dost a za to velký díky).
ALE od té doby mě nejdou upravovat některé věci v šabloně (např. barva písma) a později se mě přestaly zobrazovat fa-ikony. Svojí dedukcí (patrně chybnou) jsem usoudil, že za to mohou pluginy a deaktivoval je… Nepomohlo. Tak jsem je smazal… Taky nepomohlo a ještě to web rozházelo víc (např. úvodní fotka je prapodivně zarovnaná)…
Takže dotaz by byl co s tím… Respektive existuje nějáký zázračný program co to sám opraví? 🙂 Mohla by tomu pomoct obnova zálohy z wedosu (za 500)? Nebo něco přeinstalovat? Nebo to budu muset smazat a udělat znova? 
 
Díky za odpověď
Jirka

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Ahoj, 
ano určitě ze to rozbití mohou pluginy, ale mělo by stačit smazat jejich cache a pluginy vypnout. Oni nic sami o sobě nemění, takže web by po jejich deaktivaci neměli rozházet.
Jinak ty chyby co popisuješ by měli jít opravit také jen úpravou nastavení některých pluginů.

Vaše odpověď

14 + 8 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.