Pád divi builderu

Karel zeptal se před 3 roky

Dobrý den, na webových stránkách se mi poslední dobou začala objevovat následující hláška:
„Ajaj, zdá se, že se nepodaøilo naèíst Divi builder. Provedení následujících èinností možná problém vyøeší.

1. Používáte zásuvné moduly tøetích stran. Zkuste zakázat každý zásuvný modul, abyste vidìli, jestli nìjaký zpùsobuje konflikt.“

Zkusil jsem deaktivovat některé pluginy, i když to s nima před tím bez problémů fungovalo, ale bez výsledku. WP 5.2.2 a divi poslední verze, vše aktualizované.
Můžu poprosit o radu, nevíte co s tím?
Předem moc děkuji

4 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zkuste se podívat do Support Center, jaké vám to tam píše doporučené a aktuální parametry hostingu, především pak php_memory_limit by měl být alespoň 128MB.

Karel odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
děkuji. To jsem zkoušel, memory limit je 192 MB. Ne vše je v pořádku, tzn. max_execution_time a max_input_time jsem reportoval na správu webhostingu, zda-li jde tyto hodnoty navýšit. Tak uvidím.
Poté zkusím pluginy: Akismet Anti-Spam, All In One WP Security, Classic Editor, Contact Form 7, Divi Extended Column Layouts, Menu Image, Responsive Lightbox & Gallery. Ale všechny se tváří, že jsou ok.
Děkuji

Karel odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
tak to padá stále. Dokonce i s vypnutými pluginy třetích stran. Respektive padá klasický divi builder, když jsem to přepnul do „nového“ moderního divi builderu, tak vše funguje. Ale mě se ten nový nelíbí 🙂
děkuji za pomoc

Lubor odpověděl před 3 roky

taky mi to blblo stejne .. staci vysypat cache a vsechny kraviny z prohlizece .. a prestane kdyz poaktulizujou poradne sablonu a plugy.

s modernim builderem souhlas .. ale po 14 dnech se to zlomí 🙂 horsi je to s uzivateli .. co tam proste meli to svoje wokynko :-))

Vaše odpověď

16 + 18 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.