Plugin WPForo nejde přidat téma(topic)

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyPlugin WPForo nejde přidat téma(topic)
Rolasa zeptal se před 6 roky

Dobrý den, jsem už uplně zoufalý z pluginu WPforo (forum).
Stáhnul jsem si plugin,nainstaloval, nastavil forum a když chci přidat nové téma (topic) tak mě nahoře naskočí hláška „Přídání tématu vyvolalo chybu“. Ať už to přidám jako administrátor nebo z nově založeného profilu,tak pořád to stejné. Jsem už bezradný. Snad už někdo řešil tuhle chybu a poradí. Pokud je v tom něco složitějšího(špatně napsaný kód apod…)jsem za pomoc ochotný i zaplatit. Předem díky.
Tady je to forum http://zleb.cz/community/

5 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Zkuste: http://wpforo.com/community/faq/topic-add-error-2/

Rolasa odpověděl před 6 roky

Tak jsem přidal dle toho fora a vypsalo to toto:/,ale děkuji za radu:) QL dotaz: CREATE TABLE IF NOT EXISTS `wp_ wpforo_likes` ( `Likeid` int (10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, `Userid` int (10) unsigned NOT NULL, `Postid` int (10) unsigned NOT NULL, `Post_userid` int (10) unsigned NOT NULL, Primární klíč ( `likeid`), Unikátní klíč `userid` (` userid`, `postid`) ) ENGINE = MyISAM DEFAULT charset = utf8mb4 KOMPLETOVAT = utf8mb4_unicode_ci; MySQL hlásí: Dokumentace #1064 –

Rolasa odpověděl před 6 roky
  1. Tak už jsem přišel jak na to
  2. Předělal
  3. Nejede
  4. Popis- Děkuji za odpověd ,přeměnil jsem všechny na stejný názec viz odkaz + přidal dle napovedy ostatní tabulky (chybejici) https://ctrlv.sk/9qLf , stále to nefunguje:/.Bohužel musím použit nazev _wpwpforo_topics protože když to chci přehodit na format wp_wpforo_topics hodí mi to chybu. (možná nevim jak to předělat.
Patrik odpověděl před 6 roky

Zdravím,
Běžný problém, minimálně u endory se špatně vytvoří tabulky.
Takhle mi fórum funguje, případně zítra mohu zaslat tabulky, jen je třeba je vyčistit po nahrání.

Patrik odpověděl před 6 roky
Vaše odpověď

1 + 4 =