Po instalaci Jetpacku nemohu k němu vytvořit účet, hlásí chybu "stránka není veřejná"

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyPo instalaci Jetpacku nemohu k němu vytvořit účet, hlásí chybu "stránka není veřejná"
Jana zeptal se před 7 roky

Dobrý den, pokusila jsem se zprovoznit plugin Jetpack, nainstalovala, aktivovala a chtělo to po mě propojit s účtem, který jsem neměla, tedy jsem klikla na vytvoření účtu (po kliknutí na propojení se to chová stejně) a ve WP mi naskočila v červeném řádku chyba „Detaily chyby: Jetpack requires your site to be publicly accessible.“ V překladu „Jetpack vyžaduje, aby vaše stránky byly veřejně přístupné.“ Kontaktovala jsem podporu Jetpack a tam mi napsali, že je nějak blokován nějaký soubor XML-RPC a že pokud mi nepomůže nějaká změna nastavení (deaktivace nějakého pluginu), tak že se mám obrátit na webhostingového poskytovatele. Používám Active24. Než se na ně obrátím, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti či názor..? Jediné co jsem ze „zabezpečení“ měla aktivní byly pluginy: 
iThemes Security
Wordfence Security
Akismet
Captcha would BestWebSoft
Maintenance Mode
WP Content Copy Protection & No Right Click
Nicméně ani po jejich deaktivaci chyba nezmizela. Blokování vyhledávačů v nastavení WP by na to snad vliv také mít nemělo, ani tady změna nepomohla.
Poradíte čím by to ještě mohlo být, nebo mám kontaktovat Active24?
Moc děkuji za ochotu.
Jana.

1 Odpovědi
Jana odpověděl před 7 roky

Vyřešeno, problém byl skutečně u Active24, nicméně na mou žádost blokaci ochotně zrušili. A k Jetpacku se lze připojit.

Vaše odpověď

2 + 2 =