Polylang mění font a záhlaví stránky

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyPolylang mění font a záhlaví stránky
Jan Halász zeptal se před 5 roky

Zkoušel jsem dnes udělat dvojjazyčné stránky s pluginem Polylang. Po jeho aktivaci mi mírně (ale zjevně) změnil vzhled stránky – nahoře zmizelo logo a místo něho je název šabolony, vpravo je rozklikávací plus tlačítko s výsuvnou lištou (prázdnou). Navíc mi změnil font, takže místo českých znaků je tam náhradní font a to nevypadá dobře. Nevíte, jak to opravit? Potlačit?
s polylang pluginem
originál bez polylang

5 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Nemá daná šablona konflikt s Polylangem? Zkusil jste toto nastavení provést znovu a uložit jej?

Jan Halász odpověděl před 5 roky

Děkuji za odpověď. 
Nevím, jak poznám, že má šablona konflikt s POlylangem. Používam Avada šablonu. Jak to myslíte s tím uložením nastavení? Polylang jsem aktivoval, vytvořil druhý jazyk, udělal pár překladů (v duchu návodu, který tu někde máte). Ale když jsem se pak díval, jak vypadá výsledek, všimnul jsem sis těch změn. Ještě jsem to zkoumal, a třeba ten problém s logem je, že „zapomene“, že v nastavení hlavičky v šabloně je definované logo. Ale po aktivaci doplňku Polylang vede dané nastavení v hlavičce na původní obrázek ze šablony. Po deaktivaci tam zase skočí mnou nastavené logo. Tady o nějaký konflikt se šablonou asi půjde, ale to si dovedu změnit. Potíž je s tím fontem, to je nepoužitelné 🙁

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Dle této stránky to vypadá, že to kompatibilní je. 

Using Polylang With Avada


Bohužel bez odkazu to nedokážu zjistit. Jaké písmo tam bylo původně a jaké tam skáče?

Jan Halász odpověděl před 5 roky

Děkuji moc za ochotu. Bohužel s tím wordpressem moc neumím, takže nevím, jaké písmo tam je nastavené. Jsou to stránky http://www.attilovapomsta.cz . Nevím, ve kterém z těch mnoha nastavení šablony je definované písmo. Respektive tam, kde bych to čekal (Vzhled/ThemeOptions/Avada/Typography) není v žádné z kategorií vyplněn font. Takže by to původní tvůrce dal někam do CSS?

Jan Halász odpověděl před 5 roky

Teď jsem si všimnul, že po aktivaci doplńku se tam nějaké fonty objevily, tak jsem je smazal a už to funguje. Ještě mi tam visí ten jeden vyjížděcí panel na úvodní stránce, ale snad se mi podaří najít, ve kterém z mnoha nastavení šablony to vypnout … Moc děkuji za ochotu.

Vaše odpověď

17 + 8 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.