Polylang – po přesunu webu na jinou doménu nejde upravit jazyk

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyPolylang – po přesunu webu na jinou doménu nejde upravit jazyk
Ram zeptal se před 4 roky

Dobrý den nebo ahoj všem,
přesouval jsem teď web ze sub-domény na ostrou verzi. Vše mi funguje až na polylang…Web má 3 jazyky – čeština, angličtina, srbština. Stránky i příspěvky v administraci jsou, ale nejde mi editovat a uložit jazyky u polylangu – není vidět vlajka a označení jazyka, není proto v menu ani widgetu možnost přepnout jazykovou mutaci. Poradíte, jak z toho ven? Zkoušel jsem de-aktivovat a znovu zapnout polylang, nepomohlo.

screen z administrace, hláška o uložení, ale neprojeví se

4 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Zdravím,
konzole píše nějaké chyby?

Ram odpověděl před 4 roky

Zdravím,
z konzole nejsem schopen vyčíst žádné chyby.
Ale přesunem ze sub-domény to nebude. Jiný web, kde je nastaveno stejně, je stejná chyba – prostě zmizela anglická vlajka pro volbu jazyka a po uložení se neuloží…Někde chyba WP nebo Polylang nebo DIVI…ale kde fakt zatím netuším

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
mě kombinace Divi + Polylang jede na spoustě webů bez problémů. Možná došlo k nějaké chybě při migraci, ale bohužel takto nedokážu blíže poradit. Musel bych se na to podívat přímo.

Ram Čunža odpověděl před 4 roky

Nevím sice úplně přesně, kde byl problém, ale pomohlo nastavit vše (stránky) na jeden default jazyk (čeština), ostatní jazyky v polylangu31 smazat. Tím se všechny stránky hodily jakoby do češtiny. Pak sem znovu v polylangu přidal angličtinu a srbštinu a stránky podle jazyků rozřadil…celkově práce asi na 10 minut. Ale kde přesně byla chyba pořád nevím, každopádně problem solved.

Vaše odpověď

2 + 6 =