Přesměrování po zadání určitého textu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyPřesměrování po zadání určitého textu
Jarda zeptal se před 5 roky

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda existuje nějaký plugin, který by odkazoval na předem nastavený link po zadání určitého textu ve frontend okně. 
 
Uvedu příklad: 
Stranka domena.cz/statistiky
uzivatel si nacte vyse zmineny odkaz a do textoveho okenka pro statistiku napise  Honza  a enter zobrazi se stranka – domena.cz/statistiky/Honza
Stranka je predem udelana jen chci aby po vlozeni textu v tomto pripade Honza to uzivatele odkazalo na predem nastaveny link…
 
Dekuji za odpoved

2 Odpovědi
Jarda odpověděl před 5 roky

Pripadne kdybyste poradili nejake mozne reseni…
Stranek chci mit vic, nechci je mit viditelne(indexovane  a follow), jen po zadani urciteho hesla, aby to usera odkazalo na prislusne url… nejak nemohu najit prislusny plugin, mozna existuje uplne jednoduche reseni, ktere me ted nenapada….
Dekuji

Zdeněk Vojáček Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den,
na tohle asi žádný plugin nebude. Šlo by to ale třeba vlastním formulářem, kde by vyplnili co chcete a po odeslání by se v databázi hledala shodu jména. Když by ji našel, tak by se to přesměrovalo. Znamenalo by to ale udělat tabulku v db kam byste vyplňoval jména a url.
Druhé řešení by bylo mít to natvrdo v kódu ale to by znamenalo že kdykoliv přidáte stránku musíte si to v kódu ručně upravit.

Vaše odpověď

9 + 7 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.