Příspěvky "hostů"

Filip Polzer zeptal se před 6 roky

Ahoj, potřeboval bych poradit. Potřebuji nějaký plugin (klidně i s šablonou), díky kterému by mohli přidávat příspěvky lidi, kteří jsou na mé stránce registrováni (mám přihlášení přes FB nebo Steam), ale nedostali by se do Administrace. Tudíž by měli formulář přímo na stránce, ale nemuseli by přidávat údaje o sobě (jméno, mail). Tyto údaje by byly použity z přihlášení z WP (tedy Facebook nebo Steam). Jedná se o stránky inzerce různých předmětů do jedné počítačové hry. Jedná se tedy o něco jako bazar herních předmětů, u kterého chci mít k tomu odpovídající web. Kdyby jste dokázali poradit i ideální šablonu, kde by se inzeráty dokázaly roztřídit dle parametrů které zadáte a k tomu výše uvedený plgin. Byl bych velice rád. Díky za pomoc. Už jsem z toho celkem zoufalý, jelikož si nevím rady

3 Odpovědi
Patrik odpověděl před 6 roky

Ahoj,
Zkus plugin User Submitted Posts, ten dovolí uživatelům vytvářet příspěvky s frontendu. Co se týče třídění.. dej odkaz na tvůj web ať je lepší představa o co jde.

Filip Polzer odpověděl před 6 roky

Jde o to, že chcu novou šablonu. Začal jsem tento týden a žádná mi zatím nevyhovovala, takže vlastně šablonu nemám. S tím jsem chtěl pomoct. Šablona u které by tedy byly příspěvky řazeny podle kritérií ale nevypadaly by jako články, ale jako inzeráty. Díky moc.

Patrik odpověděl před 6 roky

Tak to nevím, inzeráty můžou být zobrazeny různě, takže široký pojem.

Vaše odpověď

0 + 9 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.