Problém s kontaktními formuláři

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyProblém s kontaktními formuláři
Tereza Kroupová zeptal se před 3 roky

Dobrý den, asi před rokem jsem řešila napadení wordpressu neznámými hackry (tehdy bylo napadeno spoustu stránek, šlo o celosvětový útok). Stránky jsem posléze obnovila ze zálohy, wordpress na ně znovu nainstalovala. Následně vše fungovalo jako předtím, až na jednu věc – kontaktní formulář. Na stránce mám pouze jeden, kde zákazník vyplní jméno a email a mě by měl přijít email s upozorněním, že formulář někdo využil. Vše mám v pluginu nastavené správně – stejný formulář, který ped útokem fungoval po obnově stránek nefunguje – jakoby to blokoval wordpress. Prostě vše se tváří, že je v pořádku, ale upozorňující email nepřijde. Zkoušela jsem různé pluginy (contact form 7, nyní Everest form, a další), ale u všech byl stejný problém. Řeším to už rok a na nic nemohu přijít. Můžete mi prosím poradit, v čem by mohla být chyba? Moc děkuji za odpověď.

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zdravím,
nemáte na hostingu vypnuté php_mail? Zkusila jste odesílání pomocí SMTP?

Tereza odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
vypnuté php_mail zjistím u svého poskytovatele hostingu. Odesílání pomocí SMTP neznám, našla jsem na Googlu o co se jedná, ale bohužel nevím, jak to zkusit? Děkuji

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Jedná se také o nastavení u hostingu. Zde je návod: Odesílání všech WordPress emailů pomocí vlastního SMTP

Vaše odpověď

15 + 2 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.