Problém s přihlášením do administrace

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněProblém s přihlášením do administrace
Anděla zeptal se před 2 roky

Dobrý den, poslední dva dny se mi nedaří přihlásit do administrace wordpressu. Zadávám heslo a přihlašovací jméno, kliknu na „přihlásit, stránka se začíná načítat, ale pak se rovnou znovu načte přihlašovací formulář. Bez chybové hlášky, bez ničeho. 
Zkoušela jsem měnit heslo, nepomohlo. Schválně jsem tam zadala heslo chybné a to už mi chybovou hlášku vyhodilo. Stalo se někdy někomu něco podobného? 
 
Předem díky za rady

4 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 2 roky

Zdravím,
zkusil bych deaktivovat pluginy a přihlásit se. Pokud to projde, tak je chyba tam a bude potřeba postupně zkoušet, který to dělá.
https://www.wplama.cz/jak-vypnout-plugin-pres-ftp/

Anděla odpověděl před 2 roky

Dobrý den, tak jsem se konečně dostala k tomu deaktivovat pluginy. Bohužel, nezabralo to a problém s přihlášením přetrvává. 

Ram Čunža odpověděl před 2 roky

Mám úplně stejný problém. Heslo do WP je správné (když je zadáno chybné, vyhodí se správně chybová hláška), ale po přihlášení se načte znovu homepage. Zkoušel jsem povypínat pluginy a nic, problém pořád trvá…WP je 5.1.2 a web udělaný přes elementor. Šablona Rife Free verze 2.3.6
Už mě nenapadá kde by mohl být problém…

Vaše odpověď

6 + 20 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.