Propojení dopravce s platební metodou

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyPropojení dopravce s platební metodou
Ervín Alferi zeptal se před 6 roky

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, jak mám propojit dopravce s platební metodou. Využívám několik dopravců v obhodě (PPL, DPD, Uloženka apod.). Každý má jinou cenu dopravy. V pokladně pak potřebuji, aby kupující nemohl vybrat doravce (třebaPPL) a k tomu platbu (cenu Uloženky). Předem moc děkuji za pomoc.

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den,

pokud používáte WooCommerce, tak u dané platební metody si můžete vybrat dopravce, pro kterého to bude aktivní.

ERvín Alferi odpověděl před 6 roky

Dobrý den.
Děkuji za odpověď, ale ve woocomerci jsem nenašel v záložce platebních metod, kde si mohu nastavit dopravce, pro kterého chci položku platit. Třeba na adrese http://obchodakaz.cz/Drogerie používám jako dopravce GSL a Uloženku. V platebních metodách mám v platbě šekem cenu dobírky pro GSL a u platby při doručení mám cenu dobírky pro Uloženku. Když ovšem zadám dopravce (třeba GSL), tak mě při výběru platební metody nabídne i cenu dobírky Uloženky. Když to udělám obráceně, tak klient zaškrtne dobírku pro GSL, kde je cena 10,- Kč než aby vybral Uloženku, kde je cena dobírky 15,- Kč. Proto nevím, jak mám tyto ceny spárovat se správným dopravcem. Není třeba nutné nainstalovat nějaký plugin, který toto umožní a woocommerci tak rožšíří?

Vaše odpověď

17 + 2 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.