Publikování příspěvku na WordPressu, který nebude zobrazen v nejnovějších

WordPress PoradnaKategorie dotazu: WordPress obecněPublikování příspěvku na WordPressu, který nebude zobrazen v nejnovějších
Jan Řípa zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mohu se zeptat, zda nevíte, jak mám ve WordPressu publikovat příspěvek, který nepůjde vidět v nejnovějších příspěvcích, tedy jak v pohyblivém footeru, tak i na statické stránce, kde se nejnovější příspěvky zobrazují?
Jde mi o to, že chci publikovat příspěvek s podmínkami webu, na který bude odkázán jiný odkaz, a proto nechci, aby se zobrazil mezi ostatními příspěvky. Hledal jsem na internetu, ale nemůžu najít, asi nedokážu specifikovat otázku, aby mi Google našel relevantní výsledek.

Mnohokrát díky za pomoc.

Jan Řípa

5 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zdravím,
nestačilo by u nového příspěvku nastavit zpětné datum?

Luboš Mašek odpověděl před 3 roky

Dobrý den,
jestli to tedy dobře chápu, tak se dá ve Wordprwssu nastavit, že jsem dal příspěvek třeba vloni v červnu a ne nyní? Zatím jsem se všude totiž dočetl pouze to, že se dá ve Wodrpressu nastavit, že příspěvek bude zveřejněn do budoucna (až já řeknu, kdy), a ne nyní …

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Zdravím,
ano datum příspěvku můžete nastavit libovolně.

Luboš Mašek odpověděl před 3 roky

Super, díky za pozitivní informaci. Chci si totiž založit blog a nechci s ním vyjít na svět naprázdno, ale zase nechci, aby bylo všechno nacpané do pár týdnů, když jsem ty příspěvky, o kterých chci psát, prezentoval třeba na FB už loni nebo předloni. Chci zachovat časovou osu podle reality. A ještě jeden dotaz, budou se mi ve widgetu s historií zobrazovat (řadit) příspěvky podle toho data, co k příspěvku zadám?

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 3 roky

Ano.

Vaše odpověď

6 + 19 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.