seznam-jako-jediny-nezobrazuje-html-obsah-zprav-z-contact-form-7

WordPress PoradnaKategorie dotazu: Pluginyseznam-jako-jediny-nezobrazuje-html-obsah-zprav-z-contact-form-7
Standa zeptal se před 6 roky

Ahoj,  po zadání emailu mám nastaveno, že Contact form automaticky odešle přednastavenou šablonu mailu na zadaný mail. Bohužel jsem zjistil, že pokud je zaškrtnuta možnost použít v obsahu HTML, seznam nezobrazí vůbec nic (gmail a centrum v pořádku). Pokud naopak HTML nepovolím, Seznam zobrazuje vše v pořádku a ostatní služby zobrazí jen zdrojový kód. Domnívám se, že v šabloně problém není, když ji odešlu jako mail manuálně, zobrazuje se všude správně. Setkal se s tím někdo a existuje řešení, aniž bych musel měnit contact form za něco jiného?  Díky moc!

3 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

A když prozkoumáte HTML kód emailu je v něm ta zpráva na seznamu nebo je to prázdné?

Stanislav odpověděl před 6 roky

Ta zpráva tam je, ale nezobrazí se nic. Bohužel to asi nějakým způsobem dělá ta šablona, ale zatím se mi ji nepodařilo optimálně upravit. Mail se zobrazí (a trochu rozhází) když z šablony vyhodím body tag. Zvláštní mi přijde to, že když šablonu pošlu z Thunderbirdu, tak je naprosto v pořádku a když se pošle stejný kód z ContactFormu, tak tam není ani tečka. Nicméně jinou šablonu mi ContactForm odesílá vpohodě 🙁

Stanislav odpověděl před 6 roky

Edit: cca včera vyšla aktualizace ContactForm, která přímo zmiňovala, že řeší problém specifikace HTML v hlavičce (nebo něco v tom smyslu), od té doby vše funguje. 

Vaše odpověď

12 + 19 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.