SmartEmailing

Michael Urban zeptal se před 6 roky

Dobrý den, nainstaloval jsem si do šablony Divi plugin Bloom. potřebuji poradit s nastavením účtu. Používám SmartEmailing. V základním nastavení Divi je pouze MailChimp a Aweber. v nastavení Bloom je více možností, ale nevím kam API klíč SmartEmailing nejlépe zadat. Prosím poraďte. Děkuji.

5 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Zdravím,
myslím, že předpřipravené řešení na to není. Je třeba k tomu využít tu možnost Custom HTML Form a do toho vložit ten formulář od SmartEmailing.

Michael Urban odpověděl před 6 roky

Přiznám se, že nerozumím. Kde najdu možnost Custom HTML Form. V Bloom jsem to neobjevil.
 

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Hned v prvním kroku při výběru typu.

Michael Urban odpověděl před 6 roky

Děkuji. Již to mám.

Michael odpověděl před 6 roky

Dobrý den, navazuji na naši komunikaci ohledně Bloom. Podařilo se mi vytvořit vyskakovací okno a propojit s formulářem na SmartEmailing. Řeším však nyní rébus s nastavením neopakování, resp. zastavení vyskakování po registraci. Formulář v okně Bloom pracuje samostatně, takže když na Smartemailing nastavím zastavení po registraci, tak se prostě neobjeví. Ale formulář Bloom vyskakuje stále. přestože mám v nastavení zatrženo \“Auto Close After Subscribe\“. Zkoušel jsem různé kombinace, ale je to stále stejné. Když se registruji, po aktualizaci stránky na mne okno vyskočí znovu. Akorát na něm není formulář od SmartEmailing.  Ve SmartEmailing mohu udělat kompletní okno, ale nevím, kam to v DIVI šabloně nahrát bez použití BLOOM, (za který jsem si mimochodem připlatil na základě vaší recenze) kdyby to nešlo vyřešit.  Jestli mi dokážete poradit, budu moc rád.    

Vaše odpověď

18 + 4 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.