Stránky nefungují tak jak je v náhledu šablony

WordPress PoradnaKategorie dotazu: ŠablonyStránky nefungují tak jak je v náhledu šablony
SteXudE zeptal se před 6 roky

Zdravím, tak jsem se rozhodl, že si zkusím stránky s Wordpressem vytvořit sám. Instalace proběhla bez problémů. Našel jsem poté šablonu SportsMag (http://demo.accesspressthemes.com/sportsmag/) a nainstaloval jsem ji. Předpřipravil jsem očekávané rubriky, napsal pár prvních příspěvků, ale nastal problém. Stránky nevypadají vůbec tak, jak jsou v náhledu dané šablony. Prošel jsem několikrát veškerá nastavení, ale problém nenalezl. Též jsem šel krok za krokem dle návodu k tomuto templatu, ale výsledek se nezměnil. 

Na úvodní stránce má být slide a pak další příspěvky, ale já tam mám jen jednu stránku a vpravo odkazy. Když změním nastavení na úvodní stranu dát poslední příspěvky, tak mám jen pod sebou poslední příspěvky, ale opět kýžené rozdělení není. Jedná se o stránky na doméně http://www.HeroesandGenerals.cz . Moc děkuji za rady a pomoc. Už mě vůbec nenapadá co s tím. 

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den,

nejspíše bude jen špatně nastavená šablona. Doporučuji se kouknout do dokumentace, nebo někdy autoři dávají ke stažení import tzv. demo dat, které pak šablonu nastaví a naplní dle dema.

Vaše odpověď

17 + 14 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.