Svůj kód + wordpress

Stivko zeptal se před 10 měsíci

Dobrý den,

Chci se zeptat. S wordpressem teď začínám a teprve si ho zkouším nainstalovat na localhost, nicméně k otázce. Mám svůj kod, svojí stránku již založenou (web restaurace – HTML, CSS, JS), jenže potřebuji, aby vedení restaurace bylo schopno přidávat fotky z akcí a měnit denní meny, tedy chci redakční systém wordpress.

Je zde háček a to ten, že když jsem se díval na návody a nebo jsem si to zkusil sám, tak wordpress mi nabízí vytvořit si komplet celé stranky, ale to já nechci, chci použít svůj kód a wordpress používat pouze na přidávání fotek a měnění svého obsahu.

Má otázka tedy zní, jak to mám udělat, abych ke svému stavajícímu kódu připojil wordpress a nezačínal “od znova” s tvorbou stranek. Děkuji moc za jakékoliv rady.

3 Odpovědi
Ferda odpověděl před 10 měsíci

Převedl bych ten statický web do WordPressu. Jde vlastně “jen” o ten vzhled a není to složité. Návodů je hodně, viz https://websitesetup.org/html-to-wordpress/ atd. atd.

shubham odpověděl před 4 měsíci

I cannot wait to dig deep and kickoff utilizing resources that I received from you. Your exuberance is refreshing
http://www.shapemyhouse.com/service/architecture

Abhishek odpověděl před 3 týdny

HR Consultants in India A sound HR department is truly indispensable for a business. An efficient human resource department helps the workers to make the most out of their abilities and acts as the backbone of the company.

Vaše odpověď

19 + 14 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.