Svůj kód + wordpress

Stivko zeptal se před 4 měsíci

Dobrý den,

Chci se zeptat. S wordpressem teď začínám a teprve si ho zkouším nainstalovat na localhost, nicméně k otázce. Mám svůj kod, svojí stránku již založenou (web restaurace – HTML, CSS, JS), jenže potřebuji, aby vedení restaurace bylo schopno přidávat fotky z akcí a měnit denní meny, tedy chci redakční systém wordpress.

Je zde háček a to ten, že když jsem se díval na návody a nebo jsem si to zkusil sám, tak wordpress mi nabízí vytvořit si komplet celé stranky, ale to já nechci, chci použít svůj kód a wordpress používat pouze na přidávání fotek a měnění svého obsahu.

Má otázka tedy zní, jak to mám udělat, abych ke svému stavajícímu kódu připojil wordpress a nezačínal “od znova” s tvorbou stranek. Děkuji moc za jakékoliv rady.

1 Odpovědi
Ferda odpověděl před 4 měsíci

Převedl bych ten statický web do WordPressu. Jde vlastně “jen” o ten vzhled a není to složité. Návodů je hodně, viz https://websitesetup.org/html-to-wordpress/ atd. atd.

Vaše odpověď

3 + 0 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 3 roky. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.