Úprava šablony pluginu

WordPress PoradnaKategorie dotazu: ŠablonyÚprava šablony pluginu
Verča zeptal se před 7 roky

Dobrý den,
používám plugin knowledgebase, který mi při zobrazení vyhledávaného výrazu rozjíždí stránky (ignoruje postraní panel a rozjede se přes celou stránku). Zkoušela jsem vyměnit šablonu stránek, ale stále mi při použití pluginu stránky rozjede. Zkoušela jsem i jiný plugin, ale všechny používají své vlastní styly.
Proto bych potřebovala poradit, jak nastavit, aby styl zobrazení stránek byl výchozí podle šablony stránek a ne podle stylu pluginu. Nebo co ve stylu pluginu upravit, aby se výsledek vyhledání nepřekrýval s postraním panelem.
Špatně se to popisuje. Pokud byste vyzkoušel nainstalovat šablonu Charis Church nebo Twenty Twelve a plugin Knowledgebase, tak to uvidíte.
Předem moc děkuji za každou reakci.

4 Odpovědi
Patrik odpověděl před 7 roky

Zdravím,
A je plugin nutný? Pokud dělá problémy obrátil bych se na jejich support zda-li ignoruje výchozí nastavení šablony (tak jsem to pochopil), lepší by bylo dát odkaz na web ten vysvětlí víc 😉

Verča odpověděl před 7 roky

Tohle doporučuje dodavatel pluginu:
Developers, you can completely customise the way the WP Knowledgebase displays by copying the plugin templates to your theme and customising them there. You may be familiar with this method of templating as used by WooCommerce.
In the plugin’s root directory you will find a folder called template. You can override that folder and any of the files within, by copying them into your active theme and renaming the folder to /yourtheme/wp_knowledgebase. WP Knowledgebase plugin will automatically load any template files you have in that folder in your theme, and use them instead of its default template files. If no such folder or files exist in your theme, it will use the ones from the plugin.
This is the safest way to customise the WP Knowledebase templates, as it means that your changes will not be overwritten when the plugin updates.
Akorát si nejsem jistá, jestli to dělám správně. Co má být ve složce yourtheme a kde má být umístěna. Můžete mi poradit, jak postupovat podle dodavatele. Děkuji moc.

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Jde o to, že můžete pro ten plugin využít úpravu přes šablony, kde do složky vaší šablony založíte adresář wp_knowledgebase a do něj můžete vložit soubory pluginu, které budou nadřazené těm v pluginu. 
Díky tomu pak můžete ovlivnit zobrazení.

Verča odpověděl před 7 roky

Děkuji, zvětší části jsem to vyřešila pluginem SiteOrigin CSS. Tento plugin velice doporučuji. 🙂

Vaše odpověď

11 + 10 =