Víceúrovňový filtr a Vkládání příspěvků jinými uživateli

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyVíceúrovňový filtr a Vkládání příspěvků jinými uživateli
Petr zeptal se před 6 roky

Ahoj, Nedaří se mi ve WordPressu najít vhodný plugin na víceúrovňové filtrování příspěvků, kdy všechny podmínky musí být splněny. Např – 1. úroveň – kraj Východočesky 2. úroveň – Památky 3. úroveň – Zámky Zatím mám nainstalovaný Filter Custom Fields & Taxonomies Light, ale filtruje jen jednu úroveň. To znamená, že když zadám kraj Východočeský, památky, zámky, tak se to vyhledá vše, co je v kraji Východočeském a neomezí se to na památky ani zámky. Nevím, jsem úplný začátečník, tak možná může být chyba i ve struktuře webu. Ale jestli to filtruje podle štítků, tak si myslím, že by to asi vadit nemělo… Dál bych rád neregistrovaným uživatelům umožnil vkládání příspěvků s tím, aby bylo možné do formuláře vložit popis, štítky, kategorie, obrázek, video… atd. Existuje nějaký plugin (nejlépe free), který by mi umožnil nějak jednoduše customizovat kontaktní formulář? Díky Petr

1 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 6 roky

Ahoj, s tím filtrováním ti moc neporadím, ale k tomu vkládání příspěvků z front-endu je dobrý plugin https://plugin-planet.com/usp-pro/ sice není free, ale mám otestováno a běhá skvěle.

Vaše odpověď

4 + 6 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.