Vložení webdesignu z Elementoru místo stávajícího webdesignu na míru.

Dobrý den,

momentálně mám web, který běží na WordPressu, ale není ze šablony, je přímo na míru od grafika, a tedy v něm nemohu téměř nic graficky upravovat.

Chtěl bych si celý web vlastoručně překopat od základů (respektive vytvořit od znova), a to v Elementoru.

Moje představa je, že bych začal na novém webu v Elementoru pracovat a až by byl kompletně hotový, tak bych ho jaksi nahrál místo toho stávajícího. Aby byl celkový web stále dostupný a funkční.

Je možné to takto udělat? A jak na to?
Díky moc a přeji krásný den!

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

1 názor na “Vložení webdesignu z Elementoru místo stávajícího webdesignu na míru.”

 1. Dobrý den,
  Vaše představa je naprosto realizovatelná. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vytvořit si „staging“ verzi vašeho webu, což je jakási kopie vašeho aktuálního webu na jiné doméně nebo subdoméně. Na této staging verzi pak můžete pracovat na novém designu pomocí Elementoru, aniž by to ovlivnilo vaši aktuální webovou stránku.
  Následující kroky by měly pomoci:

  1) Založení Staging Webu: Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit staging web, můžete využít plugin jako je WP Staging nebo Duplicator, které vytvoří kopii vašeho webu.
  2) Instalace Elementoru: Jakmile máte staging web, můžete nainstalovat a aktivovat Elementor. To můžete udělat z nabídky pluginů ve WordPress.
  3) Vytváření Nového Designu: Nyní můžete začít s tvorbou nového designu webu pomocí Elementoru. Můžete začít od nuly nebo využít předem připravené šablony a ty upravovat dle potřeby.
  4) Testování: Až budete mít nový design hotový, udělejte testování celého webu. Ujistěte se, že vše funguje správně, odkazy vedou na správná místa, formuláře odesílají data správně atd.
  5) Migrace na Live Web: Po otestování a doladění všech detailů můžete nový design „přenést“ na live web. To opět můžete udělat pomocí pluginu jako je Duplicator. Přesný postup se může lišit v závislosti na vašem hostingu a konfiguraci.
  Při práci na staging verzi vašeho webu je důležité mít na paměti, že jakékoli změny, které provedete na vašem live webu (například nové příspěvky na blogu, komentáře atd.), nebudou automaticky reflektovány na staging webu. Tyto změny byste musel ručně přenést nebo zvolit další postup migrace.
  Doufám, že vám tyto informace pomohou a přeji hodně úspěchů s tvorbou nového designu! Mějte se hezky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru