Vyplatí se koupit WP šablonu webu a postupně dokupovat pluginy?

WordPress PoradnaKategorie dotazu: ŠablonyVyplatí se koupit WP šablonu webu a postupně dokupovat pluginy?
Alex zeptal se před 4 roky

Dobrý den, uvažuji o koupi hotové šablony z webu https://themeforest.net. Hledám nějakou šablonu, která by odpovídala oboru reprografie (kopírovacích strojů). Bohužel jsem žádnou nenalezl. Nechci verzi eshopu, ale potřebuji, aby web obsahoval prvky, které jsou většinou v šabloně eshopu. Požaduji vyhledávání podle několika vlastností – např.
https://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/modely.htm
https://www.konicaminolta.cz/cs/hlavni-stranka/produkty/kancelarsky-tisk/multifunkcni-tiskarny.html
a také u každého produktu možnost několika záložek – např.
https://www.konicaminolta.cz/cs/hlavni-stranka/produkty/kancelarsky-tisk/multifunkcni-tiskarny.html
http://www.kyocera.cz/produkty/podle-typu/barevne-multifunkce/ecosys-m5521cdn?v=survey
Je výhodnější koupit šablonu a pak dokupovat potřebné pluginy (pokud jsou), nebo si nechat celý web naprogramovat? Jak náročné bude uvedené požadavky zkombinovat dohromady se šablonou? Nemám žádné zkušenosti s WP, takže bych se vše učil.

2 Odpovědi
catman odpověděl před 4 roky

Dobrý den, mám zakoupený balík BEtheme, který umožňuje tak široké možnosti nastavení, že cena 1700Kč je zdaleka zanedbatelná oproti nákladům na vynaložený čas, který bych věnoval hledání, testování a nastavování pomocí nejrůznějších pluginů a widgetů k dosažení stejného výsledku. Vámi zmiňovanou šablonu sice neznám, nicméně, pokud obsahuje vámi potřebné funkce, určitě neváhejte a ušetřete si šediny a vrásky 🙂

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Zdravím,
řekl bych, že to je případ od případu. Pro většinu webů se hodí využít již existující šablony a pluginů, šetří to pak peníze za vývoj, ale ne vždy tomu tak je.

Vaše odpověď

19 + 0 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.