Woocomerce – jeden web – dvě šablony ?

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyWoocomerce – jeden web – dvě šablony ?
Dana zeptal se před 7 roky

Dobrý den,
 prosím o radu. webmám na WordPressu, který má několik stránek. Teď jsem se rozhodla, že bych na něm chtěla mít i e-shop, tak jsem si nainstalovala Woocomerce. A nastal problém se šablonou, na webu nemám šablonu přizpůsobenou e-shopu. Při nahrání šablony Storefront se změnil celý web na e-shop, to ovšem nechci.
Prosím, jde to nějak udělat, abych měla klasický web  + e-shop – Woocomerce , který by tam byl přidán.
Děkuji za odpověď
     Dana Langová

9 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Zdravím,
pokud šablona nepodporuje WooCommerce stránky, tak to lze dodělat poměrně snadno.

Tvorba Woocommerce stránky v šabloně


Případně pak vybrat šablonu, která to umí.

Dana odpověděl před 7 roky

Dobrý den,
 děkuji za odpověď. Šablonu měnit nemůžu mám MioWeb a jinak naprosto vyhovuje. Jen se ujistím, je ta úprava myšlena tak, že zůstane stávající šablona a na ní bude odkaz e-shopu v liště. Kliknu do odkazu a objeví se e-shop. Radši se ptám, takovou jsem měla představu, aby se mi náhodou nerozházel celý současný web.
Omlouvám se, že otravuji, ale nevím si s tím rady
Děkuji
Dana Langová

Dana odpověděl před 7 roky

Dobrý den,
 tak už jsem to pochopila…. Udělala jsem úpravu podle návodu, stránka není rozházená, chová se jako šablona Miowebu, ale není na ni obchod. Stránka obchod je zavřená, takže nejsou vidět kategorie a ani produkty i když jí mám otevřenou v přehledu stránky. Holt mám smůlu a e-shop nepojede.
Dana Langová
 

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Můžete poslat link?

Robert Molnar odpověděl před 6 roky

Zdravím.
S týmto istým sa pasujem, mám mioweb menit ho nechcem, ale chcem mať eshop. Po nainstalovani woocommerce sa rozhodi cely web, alebo sa nedá spustit eshop kolonka. Tiež som si to predstavoval že hore v menu sa zjaví bod ESHOP.

Marek odpověděl před 5 roky

Vyřešil to někdo?

Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 5 roky

Miomove není dobrá šablona. Doporučuji ji spíše nepoužívat, pak se naráží na takovéto limity.

Jiří Nosek odpověděl před 4 roky

No, nepoužívat, pokud má člověk neomezené licence a frčí mu na tom všechny weby, to je rada k ničemu. Kdo má MioWeb, ví proč. Miomove možná není dobrá šablona, ale MioWeb jo. Pro MioWebaře: Doteď jsem to řešil vytvořením Ecwid obchodu. Na stránku se vloží přes HTML kód. Po woocommerce jsem koukal kvůli propojení s online platební branou Comgate, která neumí propojit se s Ecwidem přes Authorise.Net platformu. Takže provizorně Ecwid s platbou převodem a PayPal a pak můžete pátrat dál…

Patron IZS odpověděl před 2 měsíce

Zdravím řešili jsem nikdy web na 1 wordpresu kde pro web je použita 1 šablona a pro eshop jiná. Třeba prostřednictvím nějakého plaginu.

Vaše odpověď

3 + 12 =