Woocommerce + Divi – verzování ?v=

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyWoocommerce + Divi – verzování ?v=
Pavel zeptal se před 6 roky

Zdravím, používám často a rád kombinaci woocommerce s divi theme/builder, protože se nepovažuji za programátora. Teď se mi přihodila věc, se kterou si fakt nevím rady. Měl jsem web před spuštěním a nevím proč, mi najednou do url adresy všech stránek i produktů začala woocommerce přidávat tohle /?v=928568b84963 a web se nezobrazuje v plné šíři, ale pouze na šíři cca 1000px. Odebral jsem všechny pluginy a pomohla až deaktivace woocommerce – v ten moment web běží na celou šíři, jak má, ale logicky se nechová jako eshop. Nechápu to, protože už jsem ladil jen detaily eshopu (doprava, košík, pokladna,…) a teď tohle. Googlil jsem, ale nic jsem k tomu nenašel. Jinak mám aktuální zakoupenou divi a aktuální WP a WC.

2 Odpovědi
Tomino odpověděl před 6 roky

Čau Pavle,
skús si skontrolovať, ako máš nastavenú Výchozí lokalitu zákazníka (WooCommerce -> Nastavení -> Obecné). Ja som mal podobný problém a pomohlo mi nastaviť Geolokace. Pred tým som tam mal Geolokace s podporou cacheování. Rieši sa to tu https://wordpress.org/support/topic/woocommerce-plugin-conflict-with-permalinks/.
Verím, že Ti to pomôže 🙂
Tom

Pavel odpověděl před 6 roky

Super, díky Tomino. Fakt to pomohlo.  

Vaše odpověď

0 + 16 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.