Woocommerce produkty s variantou

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyWoocommerce produkty s variantou
Tereza zeptal se před 7 roky

Dobrý den, prosila bych o radu. Po výběru velikosti u výrobku s variantou ve woocommerce se mi zobrazuje hláška „false“ nad roletkou s počtem kusů. Kde by mohl být problém? Taky se mi nelíbí pod roletkou s velikostí „vymazat“ po výběru velikosti. Jde to dát pryč nebo aspoň změnit na „zrušit výběr“. Děkuji za případné rady, jsem začátečník 🙂 Tereza

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 7 roky

Kolik produktů s variantami máte? Pokud jich je hodně, může to být problém a můžete zkusit tohle řešení https://gist.github.com/claudiosmweb/6f91ad228c2176b986b2 Text „zrušit výběr“ můžete pomocí překladových souborů.

Tereza odpověděl před 7 roky

Děkuji za odpověď. Hodně jich myslím nemám, zvláštní je, že když se nezaškrne žádná velikost, ta hláška false se nezobrazí, proto jsem myslela, že to může být nějakým nastavením ve skladu nebo jinde. Jsem začátečník, tak do css stylů a php zatím vůbec nešahám. Ani bohužel nevím, co jsou ty překladové soubory :-(. http://test.onlyli.cz/domains/test.onlyli.cz/produkt/divci-tricko-puntik/ Popravdě ani nerozumím tomu řešení, co jste mi poslal, kam to mám napsat :-(, kdybyste mi to mohl popsat postup polopatě, byla bych moc vděčná :-). Moc díky.

Vaše odpověď

0 + 15 =