WP Discuz příspěvky od hostů

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginyWP Discuz příspěvky od hostů
Milan Krawiec zeptal se před 3 měsíci

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s tímto pluginem pro diskuze? Je podle mě lepší než klasický ve wordpressu, ale nějak nefungují komentáře od anonymních uživatelů. V klasickém wordpressu byly komentáře od anonymních uživatelů bez problému, vyplnili pouze jméno, email a příspěvek se v diskuzi zobrazil. Po nainstalování pluginu mohou přispívat pouze ti, co mají vytvořený účet na webu. Anonymní uživatel napíše příspěvek, dá odeslat, ale nic se neděje. Prošel jsem všelijaké nastavení snad všeho možného a nemůžu přijít na to kde je chyba, nebo po čem konkrétně jít. Šablonu mám od generatepress, ale jak říkám bez pluginu to jede. Nechci se ho vzdát, nebo nevíte o nějakém podobném? Díky za nějakou radu.

1 Odpovědi
Milan odpověděl před 2 měsíci

Tak už jsem na to přišel (kdyby s tím měl někdo do budoucna problém) Plugin je v konfliktu s reCAPTCHAs od Google. Musí se deaktivovat a použít třeba kismet nebo nějaký jiný (vyzkoušet). I když na stránkách vývojářů tvrdí, že to opravili (cca 4 měsíce zpět) a že to s reCAPTCHAs funguje, není tomu tak. Nepřihlášený uživatel (anonymní) prostě příspěvek do diskuze nedá.

Vaše odpověď

4 + 10 =

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 5.3.2020).
Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.