wpDiscuz 7 – překlad tlačítka "Post comment"

WordPress PoradnaKategorie dotazu: PluginywpDiscuz 7 – překlad tlačítka "Post comment"
Slečna zeptal se před 2 roky

Nainstalovala jsem si do WordPressu plugin wpDiscuz 7. A vše funguje správně i s překladem. Bohužel jen jedno tlačítko pro odeslání komentáře s názvem “Post comment” se nepřeložilo do češtiny. Ať hledám kde se jen dá něco nastavit, tak nemohu najít nic čím bych tento anglický název přepsala (přeložila) do češtiny.
-Neví někdo jak toto tlačítko přeložit do češtiny? … Děkuju za případnou odpověď. =:c)

3 Odpovědi
Miroslav odpověděl před 2 roky

Ano, opravdu není v uživatelských překladech. Mě mátlo, že já to mám česky. Ale překládal jsem si (téměř) celý plugin, takže to mám přeložené.
Máte dvě možnosti: buďto si budete muset přeložit jazykový soubor pluginu (vytvořit české soubory po a mo) pomocí například Poedit, anebo nejjednodušší bude, když mi napášete, jak tlačítlo chcete přeložit (český text) a já vám sem dám odkaz na stažení mého překladu.
Předpokladem je jen to, abyste si můj překlad dokázala nakopírovat na svůj ftp server.

Slečna odpověděl před 2 roky

Pokoušela jsem se to Mirku přeložit přímo v souboru PO. Ale neustále se mi ukazovala nějaká chyba o tom že položky nejsou platné ve formátu PHP. a nepodařilo se mi tuto chybu stále nějak opravit. Bohužel nejsem tak znalá. Jak jste mi radil, tak jsem to překládala v POedit. Přeložila jsem si ono tlačítko “Post comment”, ale tento překlad v PO vůbec nefungoval. Jestli Vás tedy mohu požádat o odkaz na stažení, byla bych ráda. Přeji hezký den. Slečna

Vaše odpověď

13 + 3 =